Güngören Motor Kurye
Güngören Motor Kurye

 

Güngören Motor Kurye posta caddesi üzerindeki şubesini İstanbulun merkezi levent semtine taşımıştır.Eğer Express kurye işiniz olursa sizin için Güngören stadı ,abdi ipekçi caddesi,ve doğan bey caddesi üzerinde sizin için bekleyen bir acil kurye beklemektedir.Önceki gibi hızlı hizmet için size her zaman kesintisiz hizmet burada.
Güngören, İstanbul'un bir ilçesidir. İlin batı yarısında Çatalca Yarımadası'nda yer alır; İstanbul'un Adalar ve Eminönü'den sonra alan bakımından en küçük üçüncü ilçesidir. 3 Haziran 1992'de ilçe olan Güngören, doğuda Zeytinburnu, Esenler güneyde Bakırköy, batıda Bahçelievler ilçelerine komşudur. 11 mahalleden oluşan ilçeye bağlı kırsal yerleşme yoktur.
İstanbul Güngörenspor 1. Lig'de de mücadele eden bir klübdür. İstanbul Güngörenspor ilçenin futboldaki en başarılı kulübüdür. Bunun dışında Güngörenspor, Haznedarspor, Tozkoparanspor, Güneştepespor gibi semtlere ait amatör futbol kulüpleri de bulunmaktadır.
İstanbul’un kentsel dönüşüm projesinde yeniden kurulması beklenen ilçesidir. Avrupa yakasındadır. Güngören’de 7.2 km2 üzerinde 309 bin 135 kişi yaşamaktadır.
Güngören ne zaman ilçe oldu?
26.08.1992 tarihinde faaliyete geçen ilçede halen adliye teşkilatı kurulmamıştır. Askerlik Şubesi Başkanlığı Bakırköy'de, Vergi Dairelerinin biri Zeytinburnu diğeri ise Bahçelievler İlçelerinde faaliyet göstermektedir. Bunun dışındaki tüm daireler ilçede faaliyetlerine devam etmektedir.
İlçe 11 mahalleden müteşekkil olup, 1 Belediye Başkanlığı bulunmaktadır.
İlçede bulunan mahalleler şunlardır:
1 MERKEZ MAHALLESİ 2 AKINCILAR MAHALLESİ 3 GENÇOSMAN MAHALLESİ 4 GÜNEŞTEPE MAHALLESİ 5 GÜVEN MAHALLESİ 6 HAZNEDAR MAHALLESİ 7 M.ÇAKMAK MAHALLESİ 8 SANAYİ MAHALLESİ 9 A.NAFİZ GÜRMAN MAHALLESİ 10 M.NEZİHİ ÖZMEN MAHALLESİ 11 TOZKOPARAN MAHALLESİ 
Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.